نشريه اينترنتی جنبش سوسياليستی
نشريه سازمان سوسياليست های ايران ـ سوسياليست های طرفدار راه مصدق

www.ois-iran.com

 socialistha@ois-iran.com

آرشيو 

     توضيح هيئت تحريريه نشريه اينترنتی جنبش سوسياليستی درباره مطالبی که از طريق سامانه ی سازمان سوسياليست های ايران منتشرمی شوند! ـ

آدرس لینک به این صفحه در سايت سازمان سوسياليستهای ايران:   ـ

http://www.ois-iran.com/2019/ordibehesht-1398/ois-iran8292-jebhemelli.hozore-nezamiyaneh-ra-mahkom-kard.htm

 

 

جبهه ملی ایران در بیانیه‌ای حضور شبه‌نظامیان بیگانه را محکوم کرد

حضور نیروهای بیگانه تحت هر عنوانی در داخل کشور مردود است

هموطنان عزیز! ملّت بزرگ ایران

در طلیعه بهار 1398 ، سیل خروشان و ویرانگر ، چندین استان و شهر و روستای میهن عزیزمان را درهم نوردید و در این سوانح هولناک صد ها هزار ایرانی خانه و زندگی و کاشانه و کشتزار های خود را از دست دادند .

صرف نظر از اینکه بسیاری از این حوادث دردناک با دور اندیشی و پیش‌بینی و برخوردهای علمی و کارشناسانه، قابل پیشگیری ویا حداقل قابل تعدیل می‌بود و صرف‌نظر از اینکه مسئولان جمهوری اسلامی که تمام دارایی‌ها و امکانات مالی وتدارکاتی کشور را در اختیار دارند در یاری‌رسانی به هموطنان مصیبت زده ما، نهایت بی‌کفایتی و کم‌توجهی خود را به وضوح به نمایش گذاشتند. علاوه بر آن، در روزهای اخیر در اقدامی تأسف‌بارتر بر خلاف عقل و منطق و در تضاد با قانون اساسی، نیروهای شبه‌نظامی خارجی مانند حشدالشعبی و النجباء عراق، فاطمیون افغان و زینبیون پاکستان را به عنوان کمک‌رسانی به سیل‌زدگان به داخل خاک ایران آوردند و این در شرایطی اتفاق می‌افتد که بسیاری از ایرانیان وطن‌دوست در سراسر کشور که آماده یاری‌رسانی به هموطنان مصیبت زده خود بوده و هستند، از رفتن به مناطق سیل‌زده و کمک‌رسانی منع و جلوگیری میشوند .

آیا حضور این نیروهای شبه نظامی بیگانه که خشم همگانی ملت ایران را بر انگیخته است چه انگیزه و اهدافی را دنبال مینماید؟ آیا چه ضرورتی برای ورود این نیروها با یونیفرم و پرچم بیگانه به داخل خاک ایران وجود داشته است؟

جبهه ملی ایران حضور نیروهای نظامی و شبه نظامی بیگانه را در داخل کشور، با هر مستمسک و تحت هر عنوان، مخالف قانون اساسی و مصالح و امنیت ملی می‌داند و آن را اقدامی نابجا و مردود می شمارد و خواهان پایان دادن هرچه زودتر به این حرکت نسنجیده میباشد .

                                                                           اول اردیبهشت ماه 1398

                                                                تهران شورای مرکزی جبهه ملی ایران

 

 

تاريخ انتشار در سايت سازمان سوسياليستهای ايران ـ سوسیالیستهای طرفدار راه مصدق در روز  يکشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱ آپريل ۲۰۱۹

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تمام حقوق این وبسایت بر اساس قانون کپی‌رایت برای تارنمای سازمان سوسیالیست های ایران ـ سوسیالیست های طرفدار راه مصدق، محفوظ است. استفاده از مطالب با ذكر منبع و نام نويسنده بلامانع است.